- Komerční sdělení -finance
DomůInvesticeJak na zhodnocování osobních financí: FONDY vs. KRYPTO

Jak na zhodnocování osobních financí: FONDY vs. KRYPTO

Interaktivní diskuse se zástupci dvou, na první pohled protipólních táborů, která vám zaručeně přinese jasnější pohled na svět kryptomen a tradičního investování.
Projekt Na rovinu Online vznikl v roce 2016 za účelem vzdělávání široké veřejnosti v oblasti osobních financí. Úspěšné přednášky byly realizovány napříč celým Slovenskem a prostřednictvím live streamů si jich prohlédlo již více než 250 000 lidí.

Sdílení znalostí je součástí DNA projektu Na rovinu Online, právě proto se jeho tvůrci rozhodli rozšířit jej o platformu podcastů. V roce 2019 vznikl podcast Na rovinu o podnikání, který je určen pro všechny, kteří přemýšlejí o vlastním podnikání, ale bojí se učinit první krok a pro podnikatele, kteří chtějí posunout svůj byznys o level výše. Moderátoři si do podcastu pravidelně zvou zkušené podnikatele, kteří vybudovali úspěšné firmy nejen na Slovensku, ale i ve světě. Čerstvým přírůstkem je podcast Na rovinu o penězích, ve kterém se o penězích mluví otevřeně a lidskou řečí.

Jak na zhodnocování osobních financí: FONDY vs. KRYPTO

Fondy vs. Krypto?

Po delší odmlce fyzických přednášek se organizátoři rozhodli zorganizovat live event právě na palčivé téma zhodnocování osobních financí prostřednictvím investování. Event s názvem Battle: FONDY vs. KRYPTO, který se uskuteční 8.6. v 18:00 ve Spotu ve Sky Parku, bude interaktivní diskuse se zástupci dvou, na první pohled protipólních, táborů, která nám zaručeně přinese jasnější pohled na svět kryptomen a tradičního investování. Objasníme si, jak tyto světy fungují, jaké právní náležitosti s sebou přinášejí a co je spojuje a naopak rozděluje. Eventem nás bude doprovázet hlavní rozhodčí Matej „Sajfa“ Cifra.

Jak na zhodnocování osobních financí: FONDY vs. KRYPTO

Členové týmu FONDY, Zoltán Župčan z PROSIGHTu Slovensko a Roman Scherhaufer, zakladatel EIC, zástupci tradičního investování, jsou stálicí v investičním světě. Jejich taktika vychází z defenzivního přístupu a je zaměřena na pravidelné nákupy akcií, indexů či ETF. Jsou obezřetnější, ale jakmile ucítí příležitost v podobě krize, vystartují do protiútoku a skórují dvoucifernými výnosy.

Jak na zhodnocování osobních financí: FONDY vs. KRYPTO

Tomáš Urban ze Sparringu a Juraj Forgács z Fumbi patří do týmu KRYPTO, kteří si v posledních letech získali respekt soupeřů hlavně kvůli inovativnímu přístupu, rychlým růstům a stále širšímu kádru. Jejich forma kolísá, ale v pravé chvíli umí překvapit a zasadit neočekávaný výnos.

Business Trends Graphs and charts 3d image

Event je určen především pro fyzické účastníky, kteří budou součástí jednoho z týmů a budou moci aktivně vstupovat do diskuse. Jízdenky si můžete zakoupit prostřednictvím portálu tickpo.seznam.sk. Počet míst je omezen, ale pro ostatní máme dobrou zprávu – na platformě narovinu.online se bude vysílat i live stream s možností interakce přes Slido s hashtagem #narovinu.

- Komerční sdělení -zeny

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek